Dernek Üyelerine Özel:
HABER / DUYURU » Haberler » 2017-2019 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU GÖREV BAŞINDA

İzmir Özel Türk Lisesi Mezunları Derneği’nin 08 Nisan 2017 günü dernek üyelerinin katılımı ile gerçekleşen olağan genel kurul toplantısında yapılan oylama sonucunda yeni dönem yönetim kurulu üyeleri seçildi. Devlet Opera sanatçısı ve 79 Dönemi mezunu AYTÜL BÜYÜKSARAÇ’ın  yönetim kurulu başkanlığına tekrar getirildiği oylamada yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini de yine  İTK Büyükçiğli Kampüs Müdürü ve 68 Dönemi mezunu İPEK DENİZ üstlendi. 
99 Dönemi mezunu Ceyda Arslan’ın Genel Sekreterliğe, 83 Dönemi mezunu Yonca Akmercanoğlu’nun ise Saymanlığa seçildiği oylamada Bahar Ergin Faat (92 Dönemi), Binnur Sarıkoç (2000 Dönemi), Ülkü Toker (84 Dönemi) asil üye, Serpil Uslu (77 Dönemi), Ayşın Sesli (77 Dönemi), Muhadder Özgüren (94 Dönemi), Aylin Erten (85 Dönemi) ve Aykan Candemir (90 Dönemi) ise yedek üye olarak görevlendirildi.

 

 

Bölümle ilgili diğer başlıklar

DERNEK ÜYELİĞİ

Derneğimize üye olmak için lütfen tıklayınız.

İTK MEZUNLARI KİTAP BURSU

Okulumuzun Türkiye’nin köklü ve kuvvetli ender eğitim kurumlarından bir tanesi olmasının en önemli nedenlerinden birisi de laik, demokratik ve Atatürkçü düşünceye sahip çıkan mezunlarımızın olmasıdır. 

Devamı için lütfen tıklayınız...

© 2017 İzmir Özel Türk Koleji Mezunları Derneği
Designed by: OrBiT
Top